Skuteczny web Interpress
Kreacjan
Skuteczny web

Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu.

John Ronald Reuel Tolkien

Zauważalny projekt i nietuzinkowe pomysły to moje mocne strony. Moja recepta na sukces to efektywna współpraca przy opracowaniu założeń treściowych i funkcjonalnych, projektowanie zorientowane na użytkownika, intuicyjny wybór treści oraz odpowiednie jej rozplanowanie. Nie bez znaczenia jest doświadczenie i umiejętności zespołu produkcyjnego.

Strona www jest Twoją wizytówką. Jeżeli poszukujesz nowego, skutecznego wizerunku - zapraszam do współpracy.

Profesjonalna rejestracja domen. Szybkie wyszukiwanie.

^ do góry

Zawsze elastyczny
Kreacjan

Dobry projekt

  • Planujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb biznesowych oraz wizerunkowych klienta.
  • Badamy rynek, aby za każdym razem zaproponować rozwiązania pozwalające wyróżnić się wśród konkurencji, uniknąć jej błędów bądź powtórzyć sukces.
  • Filozofia projektowania skierowanego na użytkownika zapewnia, że wynikiem naszych prac są strony spełniające wymagania Internautów.
  • Podczas realizacji zapewniamy pomoc w stworzeniu niezbędnych materiałów reklamowych, jak na przykład produkcję sesji zdjęciowych.

Skuteczna realizacja

  • Proponujemy rozwiązania odpowiednie do skali projektu - CMS, blog, sklep internetowy, dostęp do statystyk bądź ich analiza - każdy otrzymuje to, czego potrzebuje.
  • Dysponujemy własną serwerownią, proponując korzystną ofertę hostingową.
  • Oferujemy wsparcie w postaci indywidualnie planowanych kampanii e-marketingowych.
  • Zajmujemy się pozycjonowaniem, aby nasze strony odnaleźli Ci, którzy ich szukają.

^ do góry

Zawsze elastyczny
Salon Dorothy

SALON DOROTHY

Każdemu z nas zależy, aby dobrze wyglądać. W Salonie Dorothy tworzenie pięknych fryzur jest podniesione do rangi sztuki, więc my też musieliśmy dać z siebie wszystko podczas tworzenia tego serwisu. Jesteśmy przekonani, że podołaliśmy temu zadaniu, więc serdecznie zapraszamy na stronę Salonu.
www.salondorothy.pl

Open Szkolenia

Open Szkolenia

To przede wszystkim specjaliści - trenerzy i psychologowie. Uznając, że najlepszą wizytówką będą ich twarze, utrwaliliśmy je podczas sesji zdjęciowej. Dopełnienie wizerunku stanowi kompetentny, stonowany layout.
www.open-szkolenia.pl

Kołecki Studio

Kołecki Studio

Sto lat tradycji nobilituje. Tworząc internetowy wizerunek fotograficznego atelier dążyliśmy do atrakcyjnej prezentacji zdjęć w modnym stylu retro. Prezentujemy stylowy album ze znakomitymi warsztatowo portretami.
www.kolecki.pl

Iwoflex

Iwoflex

Drukarnia Iwoflex od samych początków swojego istnienia gwarantuje swoim klientom pełen profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że zaprojektowana przez nas strona pozwoli firmie rozwijać się i systematycznie powiększać swoją bazę klientów.
www.iwoflex.pl

Florawin

Florawin

Jeżeli mieszkasz w Poznaniu bądź okolicach, w tej kwiaciarni on-line możesz zamówić wspaniały bukiet z dostawą na miejsce. Projekt pamiętamy dzięki szczególnym nazwom bukietów oraz wyjątkowo kwitnącemu studio podczas realizacji sesji zdjęciowych.
www.sklep.florawin.pl

Klospolska

Kłospolska

Kolejny etap w rozwoju firma Kłospolska związała z odświeżeniem swojego wizerunku w internecie, a ekspansja na rynki europejskie wymusiła stworzenie serwisu wielojęzycznego. Powierzono nam zaprojektowanie, zbudowanie i wdrożenie nowego serwisu.
www.klospolska.com.pl

HLS

HLS

Projekt powstał dla przedsiębiorstwa współpracującego z firmą Palfinger, i jednym z głównych celów jakie były do osiągnięcia, było oddanie charakteru anglojęzycznego serwisu, jak również nadaniu kilku specyficznych opcji doprecyzowanych przez naszego klienta. W naszym przekonaniu serwis spełnia wszystkie oczekiwane funkcje.
           www.hls-palfinger.pl

Rafał Kolasiński - Fotografia Reklamowa

Rafał Kolasiński - Fotografia Reklamowa

Design jest niezwykle ważny, a w połączeniu z prostotą i funkcjonalnością tworzy mieszankę wybuchową tworzącą stronę Rafała Kolasińskiego. Z dumą prezentujemy projekt, który pozwoli z przyjemnością kontemplować prace pana Rafała.
www.rafalkolasinski.pl

^ do góry

Co dla Ciebie?
Kreacjan

Serwisy www i kampanie internetowe

to moja główna specjalność. Mogę zająć się również rejestracją domen dla Ciebie, zaoferować atrakcyjną ofertą hostingową i czuwać nad rozwojem wizerunku w sieci. Nasza współpraca może obejmować również produkcję sesji fotograficznych, ATL i BTL.

Napisz wiadomość