Mailina
Dobry mailing

Używaj daru życia. Uśmiechów dzieci, kolorów nieba, zapachu kawy, ciepłego wiatru i dzwonienia tramwajów.

Michal Viewegh

Newsletter jest jednym z najskuteczniejszych mediów w komunikacji marketingowej. Dociera do Twoich Klientów, przekazując informacje o promocjach, wyprzedażach, aktualnościach i ciekawostkach. To świetna reklama marki i sposób na rozprzestrzenienie wiadomości o firmie, jej produktach, usługach i możliwościach.

Dobry mailing jest jak markowy garnitur bądź wystrzałowa sukienka. Musi być świetnie dobrany do indywidualnych potrzeb oraz sprawić, by przesyłane informacje prezentowały się jak najlepiej.

^ do góry

Moje sposoby
Mailina

Elastyczne spojrzenie

  • Przygotuję specjalnie dla Ciebie zindywidualizowany mailing, którego kreacja graficzna będzie szła w parze z wizerunkiem Twojej firmy.
  • Treść i formę dostosuję do charakteru przekazu. Inaczej będzie wyglądała oferta promocyjna, inaczej info o nowym wpisie na blogu czy zaproszenie na szkolenie.
  • Nie boję się nieszablonowych rozwiązań, takich, które zaskoczą Twoich odbiorców.

Troskliwa opieka

  • Grupę potencjalnych adresatów mogę zaoferować od ręki. Jeżeli zależy Tobie na Internautach, którzy dobrze znają Twoją firmę, proponuję okienko subskrypcji newsletterów na Twojej stronie www.
  • Jeżeli interesuje Cię cykliczna wysyłka mailingu, możemy spotykać się częściej. Zaplanuję dla Ciebie najlepszy sposób na efektywne wykorzystanie newsletterów. Spójna, przemyślana strategia zgodna z Twoimi planami to klucz do sukcesu.

^ do góry

Realizacje
Skoda Auto

Skoda Auto

Mogę się pochwalić ponad dwuletnim doświadczeniem w przygotowaniu i wysyłce cyklicznego mailingu. Przez ten czas każdy z ponad 200 newsletterów miał przeciętnie ponad 20 tys. odbiorców.

Skoda Press

Skoda Press

Specjalizuję się także w projektowaniu zaproszeń. Szczegóły imprezy lubię prezentować na małej, dedykowanej www. Goście mogą wtedy łatwo potwierdzić uczestnictwo za pomocą jednego kliknięcia.

^ do góry

Co dla Ciebie?
Mailina

Chętnie zapraszam

Oferuję przygotowanie i wysyłkę - jednorazowo lub cyklicznie - autorskiego mailingu dostosowanego ściśle do Twoich potrzeb. Jeżeli masz jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiem.

Napisz wiadomość